O nás

Společnost NEGOCIO s.r.o. byla založena v roce 2006. Sídlo firmy se nachází v Hradci Králové, skladovací prostory jsou pronajaty poblíž dálnice D1 a D11 nedaleko od Prahy.

NEGOCIO se specializuje na import, velkoobchodní prodej a následnou distribuci mražených potravin.

Našimi dodavateli jsou významné výrobní, ale i obchodní společnosti z celého světa. Cca 25 % zboží pochází od výrobců z České republiky.

NEGOCIO zastupuje prostřednictvím společnosti ALIMENTO s.r.o. největšího zpracovatele zvěřiny - společnost Zvěřina BERBERA, výrobce steaků a burgerů z vyzrálého hovězího masa - společnost KONKRET Monika a významnou světovou značku - výrobce jednoporcových zmrzlinových dezertů a hraček se zmrzlinou uvnitř MENORQUINA - www.menorquina.cz

Roční prodej společností NEGOCIO a ALIMENTO se pohybuje v součtu kolem 10 mil. EUR

Sortiment tvoří mražená drůbež, mražené ryby, mražené polotovary, mražené králičí maso, mražená česká zvěřina, mražené hovězí steaky a burgery, mražené ovoce, česnek a zmrzlinové dezerty. V nabídce je více než 400 druhů mražených potravin.

Hlavním směrem naší obchodní činnosti jsou pravidelné dodávky mraženého zboží distributorům - velkoobchodům a výrobcům potravin v celé ČR i na Slovensku.

V okruhu cca 80km kolem Hradce Králové a v Praze zajištujeme i přímé zásobování restaurací, jídelen, kaváren, gastroprovozů, sezónních rekreačních míst, řeznictví a maloobchodních prodejen potravin.

Dobré ceny - rychlá reakce na Vaši poptávku - spolehlivý servis - přátelské jednání - to je tým NEGOCIO a ALIMENTO.

Rozvoz zboží v regionu

více informací

Copyright 2012 © Negocio s.r.o.
Webdesign & SEO - eStudioeStudio