O nás

Společnost NEGOCIO s.r.o. byla založena v roce 2006. Sídlo firmy je v Hradci Králové, skladovací prostory jsou pronajaty poblíž dálnice D1 a D11 nedaleko od Prahy. 

NEGOCIO se specializuje výhradně na import, velkoobchodní prodej a následnou distribuci mražených potravin.
Vybrané položky distribuuje NEGOCIO i chlazené.
Našimi dodavateli jsou významné výrobní ale i obchodní společnosti z celého světa. Cca 25% zboží je původem z České republiky.

NEGOCIO zastupuje prostřednictvím společnosti ALIMENTO s.r.o. na českém a slovenském trhu největšího zpracovatele zvěřiny
společnost Zvěřina BERBERA s.r.o., výrobce steaků a burgerů z vyzrálého hovězího masa společnost KONKRET Monika Strzałka i významnou světovou značku - výrobce jednoporcových zmrzlinových dezertů a hraček se zmrzlinou uvnitř MENORQUINA - www.menorquina.cz

Roční prodej společností NEGOCIO s.r.o. a ALIMENTO s.r.o. přesahuje v součtu hranici 6 mil. Eur. 

Sortiment tvoří mražená drůbež, mražené ryby, polotovary, mražené králičí maso, mražená česká i exotická zvěřina, mražené ovoce, česnek a zmrzlinové dezerty. V nabídce je více než 400 druhů mražených potravin. Hlavním směrem naší obchodní činnosti jsou pravidelné dodávky mraženého zboží distributorům-velkoobchodům a výrobcům potravin v celé ČR i na Slovensku.

V okruhu cca 80km kolem Hradce Králové a v Praze zajištujeme i přímé zásobování restaurací, jídelen, kaváren, gastroprovozů, sezónních rekreačních míst, řeznictví a maloobchodních prodejen potravin.

Dobré ceny - rychlá reakce na Vaši poptávku - spolehlivý servis - přátelské neformální jednání - to je tým NEGOCIO a ALIMENTO.

Rozvoz zboží v regionu

více informací

Copyright 2012 © Negocio s.r.o.
Webdesign & SEO - eStudioeStudio