O nás

Společnost NEGOCIO s.r.o. byla založena v roce 2006. Sídlo firmy je v Hradci Králové, sklady má firma pronajaty poblíž dálnice D1 a D11 nedaleko od Prahy. Roční prodej zboží přesahuje hranici 7 mil. EUR.

NEGOCIO se specializuje výhradně na import, velkoobchodní prodej a následnou distribuci mražených potravin.
Našimi dodavateli jsou významné výrobní ale i obchodní firmy z celého světa. Cca 25% zboží je původem z České republiky.

NEGOCIO zastupuje prostřednictvím specializované firmy ALIMENTO s.r.o. na českém a slovenském trhu největšího zpracovatele zvěřiny
firmu Zvěřina BERBERA, výrobce steaků a burgerů z vyzrálého hovězího masa firmu KONKRET i významnou světovou značku - výrobce jednoporcových zmrzlinových dezertů a hraček se zmrzlinou uvnitř "MENORQUINA" - www.menorquina.cz

Sortiment tvoří mražená drůbež, mražené ryby, polotovary, mražené králičí maso, mražená česká i exotická zvěřina, mražené ovoce, česnek a zmrzlinové dezerty. V nabídce je více než 400 druhů mražených potravin. Hlavním směrem naší obchodní činnosti jsou pravidelné dodávky mraženého zboží distributorům-velkoobchodům a výrobcům potravin v celé ČR i na Slovensku.

V okruhu cca 80km kolem Hradce Králové a v Praze zajištujeme i přímé zásobování restaurací, kaváren, gastroprovozů, řeznictví a maloobchodních prodejen potravin.

Dobré ceny - rychlá reakce na Vaši poptávku - spolehlivý servis - přátelské neformální jednání - to je NEGOCIO.

Rozvoz zboží v regionu

více informací

Copyright 2012 © Negocio s.r.o.
Webdesign & SEO - eStudioeStudio